Sysmex Poland
Menu

Sysmex Network Communication System (SNCS) IQAS Online

  • codzienna, zewnętrzna kontrola jakości
  • stosowana w hematologii, analizie moczu oraz płynów ustrojowych
  • międzynarodowe porównanie analizatorów tego samego typu
  • obejmuje wszystkie parametry raportowane i parametry dotyczące czułości
  • natychmiastowa ocena online

Korzystanie z funkcji sieciowych naszych analizatorów oraz naszego materiału kontrolnego i dostęp do Internetu umożliwia korzystanie z zewnętrznego systemu kontroli jakości, znanego jako SNCS IQAS Online. SNCS oznacza Sysmex Network Communication System. SNCS integruje codziennie wykonywaną wewnętrzną kontrolę jakości z zewnętrzną, międzynarodową kontrolą jakości w jednym pomiarze QC. To pozwala zaoszczędzić czas i obniża koszty.
Praca każdego analizatora jest sprawdzana zarówno w trybie otwartym jak i zamkniętym, na normalnych, niskich i wysokich poziomach materiału kontrolnego dla hematologii, analizy płynów ustrojowych i moczu. Poszczególne wyniki wszystkich parametrów są automatycznie przesyłane do serwera SNCS przez Internet. Podobnie dane wszystkich uczestników z krajów na całym świecie zbierane są każdego dnia i wykonywane są obliczenia statystyczne dla międzynarodowej grupy porównawczej (grupy równoważnej) dla każdego parametru.
Oprócz porównania wartości testu wewnętrznego QC, dane QC mogą być przeglądane za pomocą różnych graficznych i numerycznych typów wyświetlania w porównaniu do danych grup równoważnych.

Jedną z głównych zalet SNCS IQAS Online jest pewność: jeśli serwer wykrywa istotne odchylenia od danych grup równoważnych, automatycznie włącza się komunikat o błędzie. Bezpieczne są również dane. Wysyłane są tylko "czyste" informacje QC do serwera SNCS, a dostęp jest chroniony hasłem.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.
Ta strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej.More information
Ukryj wiadomość