Ta strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej.More information
Ukryj wiadomość
Sysmex Poland
Menu

Prowadzimy instalacje, szkolenia, naprawy i przeglądy naszych produktów

Zawsze gotowi do pomocy w trudnych sytuacjach

Jerzy Kwoka
Dyrektor Działu Serwisu (Katowice)
tel. kom.: 696 44 44 14 email: kwoka.jerzy@sysmex.pl

Tomasz Hałaczkiewicz
Regionalny Kierownik Serwisu (Gorzów Wlkp.)
tel. kom.: 696 44 44 10 email: halaczkiewicz.tomasz@sysmex.pl

Paweł Nowak
Regionalny Kierownik Serwisu (Kraków)
tel. kom.: 696 44 44 05 email: nowak.pawel@sysmex.pl

Sergiusz Szczepaniak
Inżynier Serwisowy (Kraków)
tel. kom.: 721 44 44 69 email: szczepaniak.sergiusz@sysmex.pl

Tomasz Mohl
Regionalny Kierownik Serwisu (Bielsko-Biała)
tel. kom.: 696 44 44 19 email: mohl.tomasz@sysmex.pl

Marcin Mitręga
Inżynier Serwisowy (Katowice)
tel. kom.: 721 44 44 56 email: mitrega.marcin@sysmex.pl

Piotr Janowski
Regionalny Kierownik Serwisu (Trójmiasto)
tel. kom.: 696 44 44 13 email: janowski.piotr@sysmex.pl

Paweł Gockowski
Starszy Inżynier Serwisu (Trójmiasto)
tel. kom.: 721 44 44 78 email: gockowski.pawel@sysmex.pl

Arkadiusz Romański
Starszy Inżynier Serwisowy (Poznań)
tel. kom.: 667 44 44 92 email: romanski.arkadiusz@sysmex.pl

Michał Nieckarz
Starszy Inżynier Serwisowy (Kielce)
tel. kom.: 667 44 44 27 email: nieckarz.michal@sysmex.pl

Karol Lis
Starszy Inżynier Serwisowy (Warszawa)
tel. kom.: 723 44 44 29 email: lis.karol@sysmex.pl

Piotr Smardzewski
Inżynier Serwisowy (Warszawa)
tel. kom.: 502 54 80 08 email: smardzewski.piotr@sysmex.pl

Kamil Woliński
Starszy Inżynier Serwisu (Lublin)
tel. kom.: 721 44 44 62 email: wolinski.kamil@sysmex.pl

Przemysław Żółtowski
Starszy Inżynier Serwisu (Toruń)
tel. kom.: 512 04 73 79 email: zoltowski.przemyslaw@sysmex.pl

Patryk Hałas
Starszy Inżynier Serwisu (Wrocław)
tel. kom.: 723 44 44 28 email: halas.patryk@sysmex.pl

Mateusz Soliło
Inżynier Serwisowy (Rzeszów)
tel. kom.: 721 44 44 72 email: solilo.mateusz@sysmex.pl

Mariusz Soboniak
Młodszy Inżynier Serwisowy (Łódź)
tel. kom.: 502 548 016  email: soboniak.mariusz@sysmex.pl

 

Maciej Żyliński
Młodszy Inżynier Serwisowy (Warszawa)
tel. kom.: 727 660 292  email: zylinski.maciej@sysmex.pl

 

Łukasz Nonas
Młodszy Inżynier Serwisowy (Wrocław)
tel. kom.: 723 444 408  email: nonas.lukasz@sysmex.pl

 

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.