Sysmex Poland
Menu

Dział Naukowy i Rozwiązań Laboratoryjnych

Pomagamy w zagadnieniach naukowych i innych związanych z opracowaniami dotyczącymi hematologii, analityki ogólnej, OB i systemów automatycznych.

Zajmujemy się rozwiązaniami laboratoryjnymi, prowadzimy szkolenia i warsztaty naukowe

dr n. med. Ewa Czernik
Dyrektor ds. Naukowych i Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 696 44 44 16
email: czernik.ewa@sysmex.pl
Agnieszka  Kowalczyk
Koordynator ds. Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 512 04 73 89
email: kowalczyk.agnieszka@sysmex.pl
Łukasz Prusiński
Koordynator ds. Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 697 44 44 16
email: prusinski.lukasz@sysmex.pl
Magdalena Szmulik
Koordynator ds. Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 667 44 44 75
email: szmulik.magdalena@sysmex.pl
Bartosz Czuba
Koordynator ds. Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 601 23 12 26
email: czuba.bartosz@sysmex.pl
Kamil Buczyński
Główny Specjalista ds. Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 601 72 71 30
email: buczynski.kamil@sysmex.pl
dr n. med. Alicja Sonsala
Główny Specjalista ds. Rozwiązań Laboratoryjnych
tel. kom.: 667 27 01 90
email: sonsala.alicja@sysmex.pl
Sara Dzięgielewska-Sikora
Starszy Specjalista ds. Produktów
tel. kom.: 603 31 95 66
email: dziegielewska.sara@sysmex.pl
Sławomir Pietrzak
Starszy Specjalista ds. Produktów
tel. kom.: 607 16 01 99
email: pietrzak.slawomir@sysmex.pl
Sebastian Milarski
Specjalista ds. Produktów 
tel. kom.: 601 86 83 39 
email: milarski.sebastian@sysmex.pl
Magdalena Rutkowska
Specjalista ds. Produktów
tel. kom.: 603 205 080
email: rutkowska..magdalena@sysmex.pl
Sylwia Sokołowska
Specjalista ds. Produktów
Tel. kom.: 782 444 033
email: sokolowska.sylwia@sysmex.pl

 

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.