Dziękujemy, że jesteś z nami!

Nasza podróż, której misją jest kształtowanie rozwoju ochrony zdrowia, rozpoczęła się pięćdziesiąt lat temu. Przez ten czas lepiej poznaliśmy siebie i oczekiwania branży medycznej, cieszymy się z każdego kroku, który ułatwia i poprawia komfort pracy w laboratorium lub na sali operacyjnej. Dziękujemy za zaufanie i lojalność oraz wiarę w produkty, usługi oraz ludzi reprezentujących Sysmex. Przy okazji ważnego dla nas jubileuszu, obiecujemy nadal wspierać, rozwijać i ulepszać rozwiązania laboratoryjne w Twoim miejscu pracy.  

Przeszłość to podstawa w budowaniu silnej przyszłości


Począwszy od zaledwie ośmiu pracowników w 1968 roku, Grupa Sysmex stała się potężną firmą służącą ochronie zdrowia. Działamy w ponad 190 krajach na całym świecie, zatrudniając około 9000 osób. Z dumą możemy powiedzieć, że zapracowaliśmy na miano światowego lidera w dziedzinie hematologii i eksperta w tematach takich jak onkologia, hemostaza i analiza moczu.

Dynamika rynku opieki zdrowotnej wymaga od nas elastyczności, ciągłego doskonalenia się oraz innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Nieustannie ewoluujemy, aby sprostać wyzwaniom w Twojej codziennej pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o laboratoria, szpitale, badania naukowe czy też o bezpośrednie potrzeby Pacjentów - możesz liczyć na nas dzisiaj i w najbliższych (przynajmniej) 50 latach.

Wspólnie mamy wpływ na przyszłość opieki zdrowotnej. Dla dobra wszystkich. Działajmy RAZEM.

Dziękujemy.

Zespół Sysmex Polska

Here you can take a look at where we have come from.

Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrazy
  • Videos
See the Podcast
Watch the podcast