Sysmex Poland
Menu
Sysmex Poland Organizacja Aktualności Wiadomości Informacje dotyczące COVID-19

Informacje dotyczące COVID-19

Szanowni Klienci i Partnerzy biznesowi,

Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów, Partnerów biznesowych i Pracowników to dla nas najważniejsza sprawa w tym wyjątkowym czasie. Pragniemy również podkreślić, że  sprawne realizowanie naszych zobowiązań oraz stałe wspieranie pracy pracowników ochrony zdrowia zawsze było i jest dla nas priorytetem.

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 na całym świecie, w szczególności w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), dostosowaliśmy formę naszych działań do zagrożeń wynikających z pandemii.

Sysmex przestrzega wszystkich zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia w Berlinie i władz lokalnych.

Jako firma globalna, czujemy się w obowiązku stale monitorować sytuację i analizować zapotrzebowania na produkty oraz usługi w różnych krajach, czasami podejmując decyzje o alokacji produktów.

Działania Sysmex w regionie EMEA od 16 kwietnia2020 r.:

  • Dokładamy wszelkich starań, aby procesy biznesowe były kontynuowane bez zmian
  • W przypadku usług serwisowych u Klienta, obowiązują pewne ograniczenia, wynikające z bezpieczeństwa naszych Pracowników. Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem Sysmex (zakładka Organizacja - Kontakt z nami)
  • Produkcja produktów, odczynników i części zamiennych jest zabezpieczona. Nie przewidujemy żadnych problemów ani ograniczeń w dostawie surowców.
  • Zakłady produkujące odczynniki, materiały eksploatacyjne i części zamienne w Japonii, Niemczech i Francji działają normalnie i podejmują odpowiednie kroki w celu utrzymania właściwej liczby zapasów
  • Nasza produkcja odczynników, a także Dział Kontroli Jakości, wdrożyły plan awaryjny z systemem zmian jako środek ochronny
  • Chcielibyśmy zapewnić naszych Klientów, że produkty Sysmex nie wykazują żadnego ryzyka zanieczyszczenia
  • Postanowiliśmy stopniowo zwiększać zapasy w każdym oddziale Sysmex.
  • Ściśle współpracujemy z naszymi spedytorami, aby zapewnić płynny przepływ towarów.
  • Proponujemy nasze usługi szkoleniowe w formie filmów z podstawowej obsługi aparatów Sysmex, ale także internetowe seminaria naukowe w Sysmex Academy Online (https://pl.sysmex-academy.com).

Sysmex wnikliwie śledzi sytuację na całym świecie i regularnie ocenia związane z tym ryzyko w celu zapewnienia naszym Klientom, Partnerom biznesowym i pracownikom bezpieczeństwa i aktualnych informacji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem niniejszej witryny lub skontaktowanie się z naszym zespołem ds. Komunikacji Korporacyjnej w regionie EMEA:
communication@sysmex-europe.com.

Z poważaniem,

Alain Baverel

President & CEO

Sysmex Europe GmbH

Back to overview
Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.
Ta strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej.More information
Ukryj wiadomość