Sysmex Poland
Menu

Silent Design®

Sysmex słynie na całym świecie z doskonałości swoich produktów - cokolwiek robimy, zawsze chcemy być w tym najlepsi. Jedną z najistotniejszych kwestii jest dbanie o to, by nasze produkty spełniały oczekiwania naszych Klientów, na wszystkich poziomach. Dotyczy to także wzornictwa.

Wzornictwo bowiem to znacznie więcej niż tylko wygląd produktu - ma ono wpływ na całokształt doświadczenia Klienta. Nasza odpowiedź to koncepcja o nazwie Silent Design.

Nie chodzi w niej o dźwięk, lecz o wydobycie istoty samych produktów, o dawanie naszym Klientom dokładnie tego, czego faktycznie potrzebują. Sprawianie, by korzystanie z naszych produktów dawało poczucie precyzji i wiarygodności. To wreszcie dbałość o to, by produkty te nie rzucały się w oczy w sposób nachalny, ale wyróżniały się elegancją i estetycznością.

Koncepcja Silent Design skupia się wokół pięciu głównych zasad mających na uwadze Użytkowników:

  • Człowiek
  • Przestrzeń
  • Powierzchnia
  • Seria
  • Trwałość

Nasze produkty Silent Design tworzone są zgodnie z tymi pięcioma zasadami, dzięki czemu zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Koncepcja Silent Design kładzie nacisk na pozytywne doświadczenia Odbiorcy z produktem, na jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Silent Design to synonim łatwych w obsłudze urządzeń, spójności wyglądu i działania. Wreszcie to gwarancja trwałości produktu.

Co wobec tego oferuje Sysmex i koncepcja Silent Design? Produkty, które nie mają sobie równych pod względem technologii, estetyki, a ich codzienne użytkowanie jest przyjemnością i odzwierciedla naszą globalną pozycję lidera.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Uwaga

Niniejsza strona zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów związanych z medycyną (diagności laboratoryjni, lekarze, farmaceuci) lub osób prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem specjalistą w w/w obszarach i chcę zapoznać się z treścią zamieszczoną na tej stronie.

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla „Profesjonalistów”. Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony.