Sysmex Poland
Menu

Jakość jest ważna

Sysmex jest światowym liderem na rynku hematologicznym. Osiągnęliśmy to dzięki postawieniu jakości za absolutny priorytet - we wszystkim co robimy - od jakości naszych analizatorów, naszego serwisu do sposobu interakcji z innymi. Istnieje kilka praktycznych powodów, dlaczego uważamy, że jakość jest ważna.
Tylko dobry produkt i usługa nie są wystarczające. Musimy upewnić się, że cały system jest niezawodny - analizator i system odczynników. Aby zapewnić spójność jakość, musi być monitorowana w sposób ciągły. I musimy być pewni, że możliwe jest wykrycie ewentualnych błędów systemowych. Dlaczego? Ponieważ w teorii zdrowi pacjenci mogą otrzymać wyniki świadczące o patologii lub stan chorobowy będzie nie wykryty.

Wiemy, że użytkownicy całkowicie  mogą polegać na urządzeniach analitycznych i na dokładności wyników. Zrobiliśmy wszystko, aby upewnić się, że nasze urządzenia są niezawodne, ale wciąż stale musimy sprawdzić i monitorować ich wydajność. Systematycznie monitorować i oceniać każdy czynnik, który może wpływać na jakość wyników.

Inną kwestią jest to, że nasza branża potrzebuje zasad i przepisów. Zapewniają one zachowanie najwyższych standardów. W praktyce oznacza to, kontrola jakości musi być udokumentowane zgodnie z zasadami krajowymi.

Dlaczego QC?

Lekarze muszą wiedzieć, że wyniki są wiarygodne. Przyczyniamy się do tego przez zapewnienie, że wyniki są otrzymywane w środowisku o kontrolowanej jakości, oraz że w pełni wykorzystywana jest jakość naszych analizatorów. Lekarze mogą następnie bezpiecznie założyć, że odchylenia od normalnego wyniku wynikają wyłącznie stanu klinicznego pacjenta, a nie z problemów technicznych. Oznacza to, że pacjenci mają największe szanse na wyzdrowienie.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.
Ta strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej.More information
Ukryj wiadomość