Sysmex Poland
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

Dlaczego warto pracować w Sysmex?

Wybór pracy a tym samym pracodawcy jest jedną z najważniejszych a zarazem najtrudniejszych decyzji. Prawdopodobnie będziesz spędzał w pracy większość tygodnia, więc dobrze by było spędzić go dobrze. W Sysmex robimy jak najwięcej aby zaoferować możliwości pracy i kariery, które intrygują i dają satysfakcję. dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na ścieżce kariery oraz dla tych, którzy są doświadczonymi profesjonalistami.

To wszechstronny wysiłek, który znajduje odzwierciedlenie i jest osadzony na różne sposoby, we wszystkich aspektach działalności firmy. W 2014 roku, nasza siedziba koło Hamburga w Niemczech oficjalnie dostała wyróżnienie Great Place to Work® -jako jeden z 100 najlepszych pracodawców w kraju. Z tej siedziby, przekazujemy naszą wiedzę i wsparcie dla wszystkich naszych oddziałów i innych zainteresowanych stron w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Prosto mówiąc - jesteśmy dobrzy w tym co robimy. I planujemy tacy pozostać. Lubimy pracować z osobami skupiającymi się na pracy, którzy używają swoich umiejętności, tak dobrze jak tylko mogą. My dostarczamy niezbędne podstawy i pomagamy w rozwoju, profesjonalnie i osobiście.

W pewnym sensie, wierzymy, że właściwi ludzie wybierają się sami. Czy identyfikujesz się z tym, kim jesteśmy? Z tym, co robimy? A z naszymi celami? Jeśli tak, to znajdziesz tu świetne miejsce do pracy.

Oferty pracy

Przeczytaj, kim jesteśmy i jak rekrutujemy

Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrazy
  • Videos
See the Podcast
Watch the podcast